1981’DEN BERİ…

divider-71

1981 yılında, mobilya sektöründe yerini alan By Aziiz Concept, kurulduğu ilk andan itibaren hızla büyüyüp gelişerek sektörün önde gelen isimlerinden biri olmuştur.

Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir. Ürün çeşitliliği ile her anlamda zevkinizi yansıtacak ürünleri geliştirmektedir. Sektörel liderliği yakalamak ve liderliğini perçinlemek için değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemektedir. Yurt içindeki ve yurt dışındaki yenilikleri uygulamak ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır. Sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere avangard ve klasik şıklığını rahatlıkla birleştiren by aziiz, zamanında ve sorunsuz teslimat, satış ve satış sonrası hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Vizyonumuz
Beklentilerin üzerinde kaliteli ve şık mobilyalarımız ile uzun vadede tüketici tatminliği yaratarak sektöründe 1 numara olmak.

Misyonumuz
Müşterilerimize beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun; panel mobilya, oturma grupları, yatak ve ev tekstili ürünleri hizmetlerini sunmaktır.